OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XIV niedziela w ciągu roku (7 lipca 2019 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XIV niedziela w ciągu roku (7 lipca 2019 r.)


1.     
W najbliższą sobotę o godz. 20.00 będziemy sprawować Mszę św. ku czci Matki Bożej Fatimskiej zakończona procesją i Apelem Maryjnym. Niech nasz udział w tej Mszy św. będzie aktem wynagrodzenia za bluźnierstwa wobec Matki Najświętszej i inne akty wandalizmu. 

2.     Dziękujemy za udział w Marszu dla Życia i Rodziny.

3.     Pragniemy udoskonalić monitoring i zmienić wszystkie kamery wokół świątyni, parkingu i plebanii, aby w większym stopniu zabezpieczyć  nasze obiekty przed złodziejami i ludźmi, którzy wypełniają zbrodnicze plany innych osób.  Planujemy w najbliższym czasie odnowić wnętrze kaplicy pogrzebowej. Przygotowujemy się do prac na dachu kościoła. 

4.     W czwartek 11 lipca w święto św. Benedykta Patrona Europy i patrona naszych Sióstr prosimy o modlitwę za Siostry Benedyktynki.

5.     Zapraszamy na modlitwę adoracji przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, prosimy na modlitwę różańcową. Zakupiliśmy nową monstrancję do kaplicy adoracji.

6.     Ofiary złożone na tace w przyszłą niedziele przeznaczymy na inwestycje w parafii. Bóg zapłać za pomoc.

7.     Polecamy uwadze prasę katolicką.

8.     Dla zmarłych Heleny Skupnej, Kazimierza Miśkiewicza, Ireny Belka, Barbary Gibalskiej, Janiny Namysłowskiej prosimy o dar  nieba i  wieczny  pokój –  Dobry  Jezu  a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. 

9.     Na czas wakacji życzymy szczęśliwych podróży i dobrego wypoczynku. Zapraszamy na uwielbienie Chrystusa w modlitwie adoracji  –  Szczęść Boże. 

Comments are closed.