OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XVIII Niedziela w ciągu roku (4 sierpnia 2019 R.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XVIII Niedziela w ciągu roku (4 sierpnia 2019 R.)

1. W środę 7 sierpnia wyruszy z naszej świątyni 29. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Prosimy na Mszę Św. o godz. 6.00 rano na rozpoczęcie pielgrzymki. Ofiarujmy pielgrzymom naszą pomoc, modlitwę.(Można nadal przynosić wodę).Duchowa łączność z pielgrzymami niech wyrazi się naszą obecnością w Kaplicy Adoracji, którą codziennie kończymy Apelem Maryjnym o godz. 21.00.
2. Prosimy o podjęcie abstynencji od napojów alkoholowych. Niech to będzie dar w trosce o trzeźwość w naszej Ojczyźnie. 
3. We wtorek święto Przemienienia Pańskiego. Msze święte w naszej świątyni we wtorek o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.30. Mszę Św. o godz. 10.00 będziemy sprawować w intencji zmarłych kapłanów, którzy pracowali w naszej parafii. 
4. W piątek przypada czwarta rocznica śmierci poprzedniego proboszcza naszej parafii, ks. infułata Antoniego Łassy. Prosimy o modlitwę. Msza Święta za ś.p. Księdza Infułata o godz. 18.30.
5. Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczymy na inwestycje w parafii. Bóg zapłać za pomoc. 
6. 13 sierpnia organizujemy autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę dla tych, którzy nie mogą pieszo pielgrzymować na powitanie pieszej pielgrzymki. Zapisy w kancelarii. Koszt wyjazdu 70zł. Serdecznie zapraszamy do udziału. 
7. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ewangelizacji Lichenia, która odbędzie się dnia 10.08.2019 roku. Rozpoczynamy Mszą Świętą o godz. 9:00 w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Licheniu Starym. 
8. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej – w kolportażu jest tygodnik „Idziemy” i  Gość  Niedzielny.
9. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp.: Cecylię Telesińską, Janinę Stoińską, Janusza Andrzeja Szuberta, Teresę Kozłowską. Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…
10. Zapraszamy w środę o godz. 6.00 na Mszę Świętą i pożegnanie pielgrzymów. Dziękujemy za pomoc i życzliwość, za obecność w Kaplicy Adoracji. Niech Pan Bóg nam błogosławi. – Szczęść Boże.

Comments are closed.