OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIV Niedziela w ciągu roku (15 września 2019 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIV Niedziela w ciągu roku (15 września 2019 r.)

1.     Wyrażamy nasze uznanie dla wszystkich, którzy zjednoczyli się  w świadectwie wiary wokół Chrystusowego Krzyża. Niech znak naszej świętej wiary pozostanie  w urzędach, szpitalach, szkołach, w naszych domach. Dziękujemy za udział w pielgrzymce do Bieniszewa. 

2.     W czwartek w święto św. Stanisława Kostki prosimy młodzież klas ósmych z rodzicami na Mszę św. o godz. 18.30 i na krótkie spotkanie. Niech to będzie pierwsze spotkanie przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. Tego dnia młodzież przynosi deklaracje.

3.     Zapraszamy serdecznie na rekolekcje formacyjne: „Seminarium odnowy wiary”. Kierujemy je do wszystkich osób, które pragną pogłębić wiarę i odnowić relacje z Chrystusem. Spotkania będą odbywać się w poniedziałki o godz. 18.00 w salce parafialnej. Pierwsze spotkanie organizacyjne 30 września. Zapisy  u Ks. Bogusława, w kancelarii lub na I spotkaniu. Szczegóły na plakacie przed kościołem. Zapraszamy do udział.

4.     Wciąż zapraszamy chętnych do wspólnoty ministranckiej oraz do scholii „Boża Nadzieja”.

5.     Nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych odbywają się w piątki o godz. 17.45 w Auli bł. Ks. Jerzego Popiełuszki .

6.     Prosimy o lekturę prasy katolickiej. Przed kościołem można nabyć tygodniki:  Idziemy, Gazetę Parafialną i Gościa Niedzielnego.

7.     Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Jana Andrzejewskiego, Edmunda Sobczaka, Władysława Garlacza, Izabelę Ziemieśkiewicz.  Wieczny odpoczynek…

8.     W modlitwie przed Najświętszym Sakramentem  polecamy Jezusowi młodzież, dzieci i rodziców. –  Szczęść Boże.   

Comments are closed.