OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVI Niedziela w ciągu roku(29 września 2019 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVI Niedziela w ciągu roku(29 września 2019 r.)

 1. Już we wtorek rozpoczynamy Różańcowy Październiki. Codziennie zapraszamy na modlitwę różańcową dorosłych i młodzież na godz. 18.00, a dzieci we wtorki i czwartki na godz. 17.00. Prosimy o indywidualną modlitwę i modlitwę w rodzinach.
 2. Już za dwa tygodnie pragniemy wydać kalendarz parafialny.
 3. Prosimy na pielgrzymkę do Świnic Warckich na Kongres Różańcowy w dniu 5 października. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 8.30. Zapisy w kancelarii i u Ks. Marcina.
 4. W czwartek modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do Służby Panu Bogu.
 5. Pamiętamy o naszym odpuście, który przeżyjemy 10 października.
 6. W pierwszy piątek miesiąca spowiadamy już rano i po południu od godz. 16.00. Panu Bogu wynagradzamy za nasze grzechy, odwiedzimy chorych w domach, na wieczorną Mszę św. prosimy Rodziców dzieci pierwszo-komunijnych na krótkie spotkanie. Rodziców zapraszamy do spowiedzi. 
 7. W pierwszą sobotę miesiąca prosimy na Msze św. o godz. 7.00 ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, o godz. 22.30 wspólny Różaniec, o 23.15 Msza św. i pielgrzymka do Lichenia.
 8. Dziś o godz. 18.00 w Morzysławiu Msza św. o trzeźwość narodu i w rodzinach, po Mszy św. Koncert.
 9. Spotkanie katechetów w poniedziałek o godz. 17.00. 
 10.  W przyszłą niedzielę poświęcenie Różańców dla dzieci pierwszokomunijnych na Mszy św. o godz. 11.30.
 11.  Wszystkie dzieci zapraszamy do włączenia się w papieskie Dzieło Misyjne Dzieci (tzw. Kolo Misyjne) Grupa taka działa już w SP 12, ale pragniemy by była też przy naszej parafii. Pierwsze spotkanie odbędzie się  5 października  o godz. 10.00 w salkach. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń i u siostry Ernesty. 
 12.  Młodzież kl. VI, VII i VIII zapraszamy na Mszę św. młodzieżową o godz. 10.00.  Podpisy przed Mszą św. u katechetów.
 13.  Sakrament Bierzmowania dla dorosłych 21 grudnia o godz. 18.00. Kandydaci  zgłaszają się do kancelarii do końca października.
 14.  Za tydzień o godz. 20.00 tradycyjna już Eucharystia Młodych. Serdecznie  zapraszamy.
 15.  Prosimy o lekturę prasy katolickiej. Przed kościołem można nabyć tygodniki:  Idziemy, Gazetę Parafialną, Gościa Niedzielnego i Dobre Nowiny.
 16.  Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Mariana Sobkowiaka, Pawła Szostaka, Annę  Goździewicz, Mieczysława Sochę, Ryszarda Wojciechowskiego. Wieczny  odpoczynek racz im dać Panie…
 17.  Na czas przygotowań do Odpustu parafialnego, na modlitwę w kaplicy adoracji niech nam Pan Bóg błogosławi  –  Szczęść Boże.   
Comments are closed.