OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII – Niedziela w ciągu roku (06 października 2019 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII – Niedziela w ciągu roku (06 października 2019 r.)


1.    
W najbliższy czwartek będziemy przeżywać odpust w naszej parafii ku czci Patrona św. Maksymiliana. Jest to nasze parafialne święto na które serdecznie zapraszamy. Msze św. w czwartek o godz. 7.00, 8.30 10.00, suma odpustowa o godz. 17.00, którą będzie sprawował Ks. Sławomir Pettke, zaproszeni kapłani. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.30. Różaniec odmówimy o godz. 16.30.

2. W piątek Szkoła Podstawowa nr 6 świętuje 60 rocznicę istnienia. Zapraszamy uczniów, wychowawców, absolwentów na Mszę św. w intencji szkoły o godz. 9.00.

3.  Prosimy o obejrzenie wystawy misyjnej w dolnym kościele, która obrazuje prace naszych Sióstr w Ekwadorze i Brazylii.

4.  Zapraszamy na modlitwę różańcową codziennie młodzież i dorosłych o godz. 18.00, a dzieci we wtorki i czwartki o godz. 17.00.

5. Pamiętamy o Zmarłych, których imiona wymieniamy w wypominkach. Wypominki zamawiamy w kancelarii.

6. W przyszłą niedzielę w godz. 9.00 do 13.00 będzie można oddać krew w punkcie krwiodawstwa przed naszym kościołem, trzeba mieć ze sobą dowód osobisty.

7. Sakrament Bierzmowania dla dorosłych 21 grudnia o godz. 18.00. Kandydaci  zgłaszają się do kancelarii do końca października.

8. Prosimy o lekturę prasy katolickiej. Przed kościołem można nabyć tygodniki:  Idziemy, Gazetę Parafialną, Gościa Niedzielnego i Dobre Nowiny.

9. Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Józefa Sokół, Karola Prusaka, Henryka Spodobalskiego, Mariannę Roda, Alberta Rynkowskiego. Wieczny  odpoczynek racz im dać Panie…

10. Trwamy na modlitwie różańcowej, uwielbiamy Chrystusa w kaplicy adoracji, przeżyjmy odpust, by zyskać łaski od Pana Boga za wstawiennictwem św. Maksymiliana  –  Szczęść Boże.

Comments are closed.