OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIX Niedziela w ciągu roku (20.10.2019 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIX Niedziela w ciągu roku (20.10.2019 r.)


1.    Wyrażamy nasz szacunek dla całej Służby Zdrowia, dla wszystkich lekarzy, pielęgniarek, całego personelu medycznego i dziękujemy za troskę o nasze zdrowie i życie.

2. Nasi zmarli oczekują wielorakiej pomocy. Pamiętajmy o nich w modlitwie i w wypominkach, które czytamy podczas Mszy św.

3. Przed nami kolejny różańcowy tydzień. Zapraszamy na modlitwę.

4. Możemy nabyć kalendarz parafialny w cenie 7 zł, w którym zaznaczone są wszystkie uroczystości Kościelne i wspomnienia świętych. Ofiary z kalendarza przeznaczone są na cele wspólnoty ministranckiej. W ciągu tygodnia kalendarze można nabyć w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

5. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się   w naszej parafii 26 października (w sobotę) o godz. 16.00. Rozpoczynamy w Kościele modlitwą  następnie przejdziemy w korowodzie do Auli bł. Jerzego i rozpoczniemy zabawę. Prosimy  wszystkie dzieci oraz chętnych starszych o przebranie się za świętego. Przewidziane są  konkursy. Do wygrania liczne nagrody i niespodzianki.

6. Grupa mężczyzn z naszej parafii wraz z ks. Bogusławem zapraszają wszystkich chętnych do  utworzenia męskiej wspólnoty. Pierwsze spotkanie – 24.10.  (czwartek) po Eucharystii wieczornej w refektarzu parafialnym. Zapraszamy!

7. Za tydzień będziemy goscić w naszej parafii Kamila Radzimowskiego – grającego na Duduku ormiańskim sprzed 3 tys. lat. Artysta zagra po Mszy św. 2 utwory. Przy głównym wyjściu z kościoła jest możliwość nabycia  płyty CD z utworami artysty.

8. Prosimy o lekturę prasy katolickiej. Przed kościołem można nabyć tygodniki:  Idziemy, Gazetę  Parafialną, Gościa Niedzielnego, Miłujcie się.

9.  Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Henryka Kordaczuka, Zenona Plewa.  Wieczny  odpoczynek racz im dać Panie…

10. Zapraszamy na modlitwę różańcową, na adorację Najświętszego Sakramentu.  Przypominamy o wypominkach za zmarłych. Niech Pan Bóg błogosławi Gościom i  Parafianom. Szczęść Boże.  .   

Comments are closed.