OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV Niedziela Adwentu (22 grudnia 2019 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV Niedziela Adwentu (22 grudnia 2019 r.)

1.     
Wyrazy naszego uznania i szacunku tym, którzy wzięli udział w rekolekcjach, przystąpili do Sakramentu pokuty i godnie przygotowali się na Boże Narodzenie. Oczekujemy pięknego duchowego przygotowania do Bożego Narodzenia.

2.     
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w formie paczek i w inny sposób potrzebującym.

3.    
Poświęcone opłatki są przed świątynią, również świece, które są wyrazem pomocy dzieciom nabywamy również przed kościołem.

4.     
W środę Wigilia Bożego Narodzenia, którą przeżyjemy w atmosferze wzajemnej życzliwości, pokoju i braterstwie. Niech wieczerzy wigilijnej bez alkoholu towarzyszy lektura Pisma św. i śpiew kolęd. Pasterka dla dzieci i seniorów o godz. 21.00 i tradycyjna o  północy. W pierwsze święto Msze św. jak w każdą niedziele oprócz Mszy św. o godz. 7.00, a w drugie święto jak w każda niedzielę.

5.     
Kolęda w tym tygodniu w piątek i w sobotę. W piątek ul. Wieniawskiego nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8. kolęda od 9,00 i od 15.30; a w sobotę od godz. 10.00 – Moniuszki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Wdzięczni będziemy za obecność całych rodzin. Pragniemy otoczyć modlitwą i błogosławieństwem każde  mieszkanie i każdego mieszkańca.

6.     
Polecamy uwadze prasę katolicka: Idziemy, Gazetę Parafialna, Gościa Niedzielnego

7.     
Z naszej  wspólnoty pożegnaliśmy śp. Antoniego Podemskiego, Janinę Perlińską, Józefę Krupa, Agnieszkę Szymańską, Roberta Cygan, Andrzeja Jareckiego.  Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…

8.     
Towarzyszymy wszystkim mieszkańcom Parafii i życzymy pięknego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia – Szczęść Boże.

Comments are closed.