OGŁOSZENIA PARAFIALNE V niedziela w ciągu roku (9 lutego 2020 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE V niedziela w ciągu roku (9 lutego 2020 r.)

1.     
We wtorek 11 lutego we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, po raz kolejny przeżywać będziemy Światowy Dzień Chorego. Wyrażamy naszą wdzięczność lekarzom, pielęgniarkom i wszystkim, którzy pomagają i opiekują się chorymi. Msza św. w intencji chorych, seniorów i Służby Zdrowia we wtorek o godz. 10.00, na której udzielimy Sakramentu Chorych, a 17 lutego w   Parafii św. Bartłomieja Ap. w Koninie o godz. 18.30 rozpocznie się Diecezjalny Dzień Chorego z udziałem Pasterza diecezji Ks. Biskupa Wiesława Meringa. Jesteśmy tam zaproszeni.

2.     
W piątek – 14 lutego o godz. 17.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania 
w górnym kościele. Obecność obowiązkowa.

3.     
Fundacja Nasza Przyszłość zachęca do przekazania 1 proc. podatku na dzieła związane z działalnością Radia Maryja. Pomoc w rozliczeniu podatku można uzyskać w każdy poniedziałek od godz. 11.30 do 15.00 w biurze Radia Maryja.

4.     
19 lutego o godz. 20:00 zapraszamy na „Mszę dla Singla”. Jest to dobra okazja, aby w zagonionym świecie poznać kogoś kto pokocha piękną miłością na całe życie.

5.     
Obecny rok liturgiczny przeżywamy pod hasłem ”Eucharystia daje życie”. By zgłębić tę wielką tajemnicę naszej wiary zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej ukazującej wartość  Eucharystii. Technika i format prac dowolna. Termin składania prac do końca lutego. Wszystkie prace zostaną wyeksponowane na wystawie w kościele św. Maksymiliana a najpiękniejsze zostaną nagrodzone. Więcej informacji i Regulamin konkursu na stronie parafii.

6.     
Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Annę Mazurek, Ewę Broniszewską, Władysława Wroteckiego, Janusza Sowińskiego, Zofię Karczewską, Ewelinę Witkowską, Annę Walczak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

7.     
Prasa katolicka jest źródłem dobrej informacji i duchowego wzrostu. Polecamy tygodnik „Idziemy”, Gościa  Niedzielnego, Gazetę Parafialną.

8.     
Jezus Chrystus, którego uwielbiamy i prosimy w adoracji niech nasz obdarzy pokojem i zdrowiem – Szczęść Boże.  

Comments are closed.