OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI Niedziela w ciągu roku (16 lutego 2020 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI Niedziela w ciągu roku (16 lutego 2020 r.)

1.     
Dziękujemy za wspólnotę życzliwości i pomoc w trudnych dniach po kolejnej dewastacji naszej parafialnej świątyni. Prosimy o obecność  i adoracje  Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na Różaniec z mężczyznami w czwartki o godz. 17.00, a inne grupy w określone przez siebie dni. Bóg zapłać za wszelkie dobro. 

2.     
Trwają nauki przedmałżeńskie w piątki o godz. 17.45.

3.     
Spotkanie katechetów we wtorek o godz. 17.00.

4.     
Oczekujemy na prace dzieci i młodzieży w konkursie „Eucharystia daje życie”.

5.    
Fundacja Nasza Przyszłość zachęca do przekazania 1 proc. podatku na dzieła związane z działalnością Radia Maryja. Pomoc w rozliczeniu podatku można uzyskać w każdy poniedziałek od godz. 11.30 do 15.00 w biurze Radia Maryja.

6.     
Dyrekcja i nauczyciele uczący w Przedszkolu  nr 6 w Koninie zapraszają na zajęcia adaptacyjno-edukacyjne dzieci z rodzicami w kolejne soboty miesiąca tj. 22 i 29 luty w godzinach od 9.00 – 12.00. Więcej informacji na plakacie w gablocie przed kościołem. 

7.     
19 lutego o godz. 20:00 zapraszamy na „Mszę dla Singla”. Jest to dobra okazja, aby w zagonionym świecie poznać kogoś kto pokocha piękną miłością na całe życie.

8.     
Przed świątynią możemy nabywać prasę katolicką: „Idziemy”, „Gazetę Parafialną”, „Miłujcie się”. 

9.     
Rekolekcje wielkopostne w tym roku rozpoczniemy już w Środę Popielcową – prosimy tak zaplanować zajęcia, aby wziąć w nich udział.

10.                                                                                                                               
Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Waldemara Jarantowskiego, Władysławę  Mielżyńską, Jana Poseł. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

11.                                                                                                                               Zapraszamy do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu. Wypraszajmy u Jezusa  błogosławieństwo dla naszych rodzin i naszej Ojczyzny. Szczęść Boże..  

Comments are closed.