OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II Niedziela Wielkiego Postu (8 marca 2020 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II Niedziela Wielkiego Postu (8 marca 2020 r.)

1.     

Druga Niedziela Wielkiego Postu jest szczególnym czasem modlitwy i duchowej bliskości z misjonarzami pracującymi na wszystkich kontynentach. Oprócz modlitwy pragniemy pomóc misjonarzom naszą ofiarą. Za tydzień zgodnie z decyzją Episkopatu będziemy mieli okazję złożyć jałmużnę dla misjonarzy do puszki przed nasza świątynią. Już dzisiaj za każdą pomoc dziękujemy.

2.     

Dzisiaj w naszą modlitwę  włączymy codzienny trud i troskę wszystkich kobiet i ich ofiarną pracę składając Im piękne życzenia. 

3.     

Dzisiaj młodzież będzie sprzedawać palmy przed kościołem. Dochód ze sprzedaży przeznaczymy na wyjazd wakacyjny „ Wakacje z Bogiem”.  

4.     

Zapraszamy na Nabożeństwa Wielkopostne – Drogi Krzyżowe i Gorzkie Żale.

5.     

Próby śpiewu dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbywać się będą w piątki Wielkiego Postu w auli bł. Ks. Popiełuszki o godz. 16.00, a w najbliższą niedzielę – 15 marca – na Mszy św. o godz. 11.30 poświęcimy dzieciom książeczki – modlitewniki do I Komunii św.  

6.     

Przed świątynią możemy nabywać prasę katolicką: „Idziemy”, „Gazetę Parafialną”. 

7.     

Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Józefa Łęt, Stanisławę Piotrowską, Teresę Smug, Irenę Przygodzką, Józefa Sochackiego, Mieczysława Kwiatkowskiego, Janinę Skrabucha. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

8.     

Niech nas umacnia Jezusa Chrystus w naszych postanowieniach i pomaga w naszej codzienności  –  Szczęść Boże.  

Comments are closed.