OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV Niedziela Wielkiego Postu (22 marca 2020 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV Niedziela Wielkiego Postu (22 marca 2020 r.)

1.     
Na modlitwie jednoczymy się, prosząc Pana Boga o wyrwanie nas z niebezpieczeństwa choroby, ale jednocześnie pokładając ufność w Bożym Miłosierdziu pomagajmy innym. Nie zapominajmy o samotnych, chorych, w sędziwym wieku. Codziennie o godz. 20.30 jednoczymy się w rodzinach na modlitwie różańcowej. 

2.     
W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Panu Bogu będziemy dziękować za dar życia i pokornie prosić o szacunek i miłość dla każdego człowieka od chwili poczęcia do naturalnej śmierci. Odnówmy potrzebę Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Msze św. w środę o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.30.

3.     
W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji Siostry Ernesty z okazji Imienin. Prosimy o modlitwę za Siostrę i o dar powołań zakonnych.   

4.     
Dziękujemy za hojne ofiary z racji rozprowadzanych palm przez młodzież. Plamy są jeszcze do nabycia przed kościołem i w zakrystii. 

5.     
Przed świątynią możemy nabywać tygodnik katolicki: „Idziemy”.  

6.     
Prosimy na adorację Najświętszego Sakramentu. Oczekujemy w konfesjonałach. Przeżyjmy kolejne rekolekcje za pomocą Internetu i innych środków elektronicznych. – Szczęść Boże.

Comments are closed.