OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziela Palmowa (5 kwietnia 2020 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziela Palmowa (5 kwietnia 2020 r.)

1.     
Czas, który został nam dany jest bolesnym czasem próby, który pragniemy ofiarować Panu Bogu również w wymiarze cierpienia i ofiary. Nie traćmy ufności i nadziei. Za pomocą mediów przeżyjmy Święte Dni Liturgii Wielkiego Tygodnia. W świątyni według wskazań, poleceń i zarządzeń liturgię możemy sprawować tylko przy udziale pięciu osób – pierwszeństwo mają osoby, które zamówiły intencje Mszy świętych. W czwartek i w piątek o godz. 18.00, a w sobotę  o godz. 20.00 bez procesji, bez poświęceń. W dalszym ciągu służymy w konfesjonałach zachowując bezpieczeństwo we wszystkich wymiarach.

2.     
Wielki Piątek to również dziesiąta rocznica tragedii katastrofy pod Smoleńskiem. W modlitwie pamiętamy o ofiarach tej tragedii. 

3.     
Rezurekcyjna Msza św. bez procesji prawie bez udziału wiernych o godz. 6.00 w intencji wszystkich mieszkańców Parafii z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem na progu świątyni.

4.     
W poniedziałek Msze św. jak w każdą niedziele.

5.      
„Bóg zapłać” za ofiary przekazywane na konto Parafii.

6.     
Osoby, które nie mogły skorzystać ze spowiedzi w I-wszy piątek miesiąca i w pierwszą sobotę nie tracą ciągłości jeśli duchowo przyjęły Komunię św. po uprzednim oczyszczeniu sumienia poprzez akt żalu doskonałego.

7.    
Zmarłych śp. Gabrielę Przybylską, Elżbietę Walczak polecamy Bogu w modlitwie – wieczny odpoczynek racz im dać Panie…. 

8.     
Wszystkich mieszkańców Parafii otaczamy modlitwą . Dziękujmy za wyrazy życzliwości, pomocy, otaczamy miłością potrzebujących i seniorów. Niech nam Pan Bóg błogosławi – Szczęść Boże.

Comments are closed.