OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V Niedziela Wielkanocna (10 maja 2020 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V Niedziela Wielkanocna (10 maja 2020 r.)

1.     
Kierujemy wyrazy wdzięczności za wieloraką pomoc i życzliwość, którą wyświadczają nasi dobrzy Parafianie w tych szczególnie trudnych dniach. Bóg zapłać za ofiarność i za dobre serce.

2.     
Jesteśmy otwarci na wielorakie sugestie związane z udzieleniem  pierwszej spowiedzi i Komunii świętej naszym dzieciom, które przygotowały się do tego ważnego wydarzenia  przez wiele miesięcy.

3.     
Zapraszamy na majowe nabożeństwa o godz. 18.10. Modlitwą ogarniamy nasza Ojczyznę, rodziny i wszystkich potrzebujących naszego wsparcia. 

4.     
W środę 13 maja o godz. 20.00 Msza święta i Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najswietszej Maryi Panny w rocznicę objawień Fatimskich. 

5.      
Nie zaniedbujmy spowiedzi wielkanocnej. Pamiętajmy o chorych w domach, których chętnie odwiedzimy na życzenie Ich rodzin. 

6.     
W niedziele 17 maja 2020 r., o godz. 14.00 w górnym kościele odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przystępujących do Sakramentu Bierzmowania.

7.     
Przy filarze w górnej świątyni jest prasa katolicka. Dziękujemy za lekturę i dobrowolne ofiary za gazety.

8.    
 Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Radosława Czyż, Wandę Czaplewską, Tadeusz Bartczaka, Teresę Rykiel. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

9.     
Prosimy na modlitwę adoracji do kaplicy Najświętszego Sakramentu, na koronkę do Bożego Miłosierdzia, na Nabożeństwa Majowe.  Szczęść Boże.

Comments are closed.