OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa (24 maja 2020 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa (24 maja 2020 r.)

1.     
Do wszystkich kierujemy zaproszenia na  niedzielną, świąteczną i codzienną Mszę świętą. Jesteśmy obdarowani dużą świątynią w której przy zachowaniu wszelkich reguł możemy brać udział we Mszy świętej. Nie możemy ulegać lękowi. Jezus Chrystus pragnie nas obdarować swoja mocą – prosimy na Majowe Nabożeństwa o godz. 18.10, a mężczyzn w czwartki na Różaniec o godz. 17.00.

2.     
Zapraszamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD- pralki, telewizory, komputery). Zużyty i niepotrzebny sprzęt możemy składać za furtką od strony kancelarii. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy prowadzących misje w najbiedniejszych krajach świata: Zambia, Kamerun, Kenia Tanzania.

3.     
We wtorek podziękujemy Panu Bogu za nasze  żyjące Mamy a dla zmarłych wypraszamy dar nieba.

4.     
Prosimy o lekturę prasy katolickiej, która znajduje się przy filarze w świątyni.

5.     
Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Marię Winiecką, Krzysztofa Gliniewicza, Irenę Nowicką, Zygmunta Szparagowskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

6.     
Niech Jezus Chrystus nam błogosławi, umacnia, obdarza pokojem i nadzieją,  błagajmy Boga o deszcz i zatrzymanie epidemii – Szczęść Boże.

Comments are closed.