OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (31 maja 2020 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (31 maja 2020 r.)

1.     
Uwielbiamy Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynego i w mocy Ducha Świętego pragniemy prowadzić życie godne dzieci Bożych. Pamiętamy o wielkanocnej spowiedzi – oczekujemy w konfesjonałach. Dziękujemy za udział w Nabożeństwach Majowych i zapraszamy na Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 18.20

2.     
Jutro Święto Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i18.30. Jutro składamy życzenia wszystkim dzieciom i otaczamy ich naszą modlitwą zapraszając na Msze św. w niedziele i święta.

3.     
W niedzielę 7 czerwca młodzież naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania na Mszy św. o godz. 10.00. 

4.     
W czwartek prosimy o modlitwę za kapłanów i nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

5.     
W pierwszy piątek miesiąca wynagradzamy Panu Bogu za nasze grzechy, spowiadamy rano i od godz. 16.30 – dzieci i młodzież, a na godz. 18.00 prosimy do spowiedzi  rodziców dzieci pierwszo-komunijnych. Po wieczornej Mszy św. spotkanie z rodzicami.

6.     
W najbliższy piątek rozpoczynamy kurs przedmałżeński o godz. 17.45. 

7.     
W pierwszą sobotę miesiąca poranna Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny z aktem  zawierzenia Maryi.

8.     
Z dniem pierwszego lipca proboszczem naszej Parafii będzie Ks. Radosław Cyrułowski, obecny proboszcz w parafii Grochowy, a ks. Krzysztof Stawicki został mianowany  proboszczem  w parafii Kamionacz. Składamy życzenia nowym proboszczom i prosimy o modlitwę w Ich intencji.

9.     
07 czerwca zapraszamy na Eucharystię Młodych o godz. 20.00. Ostatnia przed wakacjami Eucharystia młodych  z błogosławieństwem maturzystów

10.                                                                                                                               Uroczystość Bożego Ciała 11 czerwca w zmienionej formie tylko w naszej parafii z procesją wokół naszej świątyni. Szczegóły za tydzień.

11.                                                                                                                               Zapraszamy na spacer miłosierdzia we wtorki o godz. 20.00 oraz na ławeczki spotkania w środę przy KDK i czwartek na pl. Wolności od godz. 15.30.

12.                                                                                                                               Prasa przed świątynią.

13.                                                                                                                               Dziękujemy za sprzęt elektryczny i elektroniczny, który w dalszy ciągu możemy składać za furtką koło kancelarii.

14.                                                                                                                               
Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Halinę Pasternak, Wojciecha Samulskiego, Barbarę Małkowską, Mirosława Chwacińskiegio, Bronisławę Sokół. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

15.  
Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, na Nabożeństwa do  Najświętszego Serca Pana Jezusa. Niech Jezus Chrystus nam błogosławi,  umacnia, obdarza pokojem i nadzieją. – Szczęść Boże.

Comments are closed.