OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Trójcy Przenajświętszej (7 czerwca 2020 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Trójcy Przenajświętszej (7 czerwca 2020 r.)

1.     
Wyrazy naszego uznania dla wszystkich, którzy odprawili spowiedź wielkanocna. Nie pozwólmy odłączyć się od Chrystusa, który czeka na każdego, aby obdarować nas swoja łaska, przebaczeniem i miłosierdziem.

2.     
W czwartek Boże Ciało. Przyjdźmy do kościoła. Msze św. w Uroczystość Bożego Ciała o godz. 7.00, 8.30, 10.00 Msza św. z procesją do czterech ołtarzy i jednocześnie Komunia św. rocznicowa dla dzieci z kl. IV i 18.30. Spowiedź dzieci i ich rodzin w środę o godz. 16.30, po Spowiedzi próba przystępowania do Komunii św. Nie będzie koncertu w Boże Ciało, ale zapraszamy na oktawę Bożego Ciała. 

3.     
W sobotę 13 czerwca będziemy pamiętać o Śp. Ks. Infułacie Antonim Łassie, o godz. 20.00 Msza św. ku czci Matki Bożej Fatimskiej. 

4.     
Modlitwą towarzyszymy maturzystom i prosimy o dar powołań. 

5.     
Spotkanie katechetów w piątek o godz. 17.00.

6.     
Prasa przed świątynią.

7.     
Dziękujemy za sprzęt elektryczny i elektroniczny, który w dalszy ciągu możemy składać za furtką koło kancelarii do 15 czerwca.

8.     
W Boże Ciało na Mszy św. o godz. 10.00 złożymy ofiarę na cele misyjne, które realizują nasze Siostry Benedyktynki w Ekwadorze, Brazylii, Ukrainie i pragną założyć misyjna placówkę w Kenii. Już dziękujemy za pomoc.

9.      
Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Marię Kozubal, Mariannę Klimas, Mariannę Ostrowską, Józefę Nieckosińską, Krystynę Guźniczak, Jerzego Kowalczykiewicza.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

10.   
Zapraszamy na Nabożeństwa do  Najświętszego Serca Pana Jezusa. Niech Jezus Chrystus nam błogosławi,  umacnia, obdarza pokojem i nadzieją. – Szczęść Boże.

Comments are closed.