OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XI Niedziela w ciągu roku (14 czerwca 2020 r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XI Niedziela w ciągu roku (14 czerwca 2020 r.)

1.     
Dziękujemy za udział w Uroczystości Bożego Ciała.

2.     
W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała i poświęcenie wianków z ziół i kwiatów na Mszy św. o godz. 18.30. Przynieśmy do świątyni kwiaty, rośliny, zioła, wieńce dziękczynienia i prośby, aby Pan Bóg nam błogosławił i chronił przed chorobami, złem i nieszczęściem.  

3.     
Prosimy na oktawę Uroczystości Bożego Ciała, na procesję z Najświętszym Sakramentem codziennie do czwartku po litanii do Najświętszego Serca Pana Jesusa.

4.     
Rodziców, Nauczycieli, dzieci i młodzież zapraszamy do spowiedzi na zakończenie roku szkolnego. Codziennie oczekujemy z konfesjonale.

5.     
Za tydzień w niedzielę o godz. 11.30 będziemy sprawowali Mszę św. dziękczynną za 17 lat posługi duszpasterskiej Ks. Proboszcza w naszej Parafii, prosząc o dalsze błogosławieństwo i potrzebne łaski. W tej samej intencji została zamówiona również Msza św. na prośbę katechetów dnia 28. 06. o godz. 11.30.

6.     
Wyrażamy wdzięczność za ofiary złożone w Boże Ciało na rzecz pracy misyjnej naszych Sióstr, które podejmą kolejną działalność ewangelizacyjną i tworzą nowa placówkę w Kenii. Wychodząc ze świątyni prosimy wziąć ulotkę obrazującą pracę misyjną Sióstr Benedyktynek Misjonarek. 

7.     
W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. w naszej świątyni o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.30. Niech nasza obecność na Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie aktem dziękczynienia, uwielbienia ale też przeproszenia za grzechy i nasze słabości. Oddajmy hołd Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. 

8.     
Prasa przed świątynią.

9.     
Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Aleksandrę Świerczek, Wojciecha Szymczaka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

10.   
Zapraszamy na Nabożeństwa do  Najświętszego Serca Pana Jezusa. Niech  Jezus Chrystus nam błogosławi, umacnia, obdarza dobrym zdrowiem, pokojem i  nadzieją. – Szczęść Boże.

Comments are closed.