XIII niedziela w ciągu roku (28. 06. 2020 r.)

XIII niedziela w ciągu roku (28. 06. 2020 r.)

1.     

Towarzyszymy dzieciom, które pragną w pełni uczestniczyć we Mszy św. i po raz pierwszy przyjmują Komunie świętą. Dziękujemy Rodzicom, Siostrom, Kapłanom, nauczycielom, katechetom za trud włożony w przygotowanie dzieci.

2.     

Jutro Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – to również dzień szczególnej modlitwy za Piotra naszych czasów – Papieża Franciszka. Jutrzejsze ofiary przeznaczymy na rzecz utrzymania Stolicy Apostolskiej i pomoc dla chrześcijan  żyjących w Ziemi Świętej.

3.     

W piątek 3 lipca o godz. 16.00 Ksiądz Biskup Ordynariusz Wiesław Mering dokona uroczystego wprowadzenia na urząd proboszcza naszej Parafii Ks. Radosława Cyrułowskiego, którego przyjmiemy z miłością okazując Mu wieloraką pomoc i życzliwość. Niech nasza obecność na Mszy św. w piątek o godz. 17.00 będzie wyrazem troski o parafię  i Kościół Powszechny. 

     W piątek spowiedź tylko rano, a w pierwszą sobotę miesiąca Msza św.  o godz. 7.00 ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godz. 22.30 – Różaniec, o 23.15 Msza św. i pielgrzymka do Lichenia.

4.     

Prasa przed świątynią.

5.     

W wakacje kancelaria otwarta od poniedziałku do piątku po południu od godz. 16.00 do 17.45 oraz w soboty od godz. 9.00 do 11.00

6.     

Z naszej wspólnoty pożegnaliśmy śp. Zofię Woźniak, Andrzeja Wróblewskiego, Zuzannę Spychała, Mirosławę Marcinkowską, Józefa Olejniczaka, Wojciecha Dolata, Stanisławę Jóźkiewicz.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… 

7.     

Dzieciom, młodzieży i nauczycielom życzymy dobrych, bezpiecznych wakacji i przypominamy o niedzielnej Mszy św. –  Szczęść Boże. 

Comments are closed.