OGŁOSZENIA PARAFIALNE Dwudziesta siódma niedziela w ciągu roku 4 października 2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Dwudziesta siódma niedziela w ciągu roku 4 października 2020 r.

 1. Zapraszamy wszystkich Parafian i mieszkańców Konina na Odpust Parafialny ku czci św. Maksymiliana, który obędzie się w przyszłą niedzielę 11. października. Mszę św. o godzinie 1000 będzie celebrował ks. prał. Wojciech Kochański, emerytowany proboszcz naszej parafii, a kazanie wygłosi ks. prał. Zbigniew Szygenda.
 2. Za tydzień w niedzielę obchodzimy również XX Dzień Papieski. Tradycyjnie po każdej Mszy św. będziemy zbierali ofiary do puszek na stypendia Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która aktualnie obejmuje opieką blisko 2 000 uczniów i studentów z ubogich rodzin.
 3. Trwa różańcowy miesiąc październik. Zapraszamy wszystkich Parafian codziennie na godzinę 1800 na różaniec, a dzieci i młodzież zapraszamy na we wtorki i czwartki na godzinę 1745.
 4. Ks. Kamil organizuje grupę lektorów i kantorów, a ks. Janusz przyjmuje kandydatów na ministranta. Zapraszamy zainteresowanych.
 5. Zapraszamy Singli w piątek na swoją Msze św. o godzinie 1930.
 6. Przypominamy, że od października kancelaria parafialna jest czynna: od poniedziałku do piątku od godziny 1000 do 1100 i od 1600 do 1745, a w soboty od godziny 1000 do 1100. Podajemy też dyżurny nr telefonu: 518 014 601.
 7. Trwa nowy cykl kursów przedmałżeńskich. Spotkania są w każdy piątek (oprócz pierwszego w miesiącu) o godzinie1745.
 8. Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu. W każdą środę adorację i różaniec zakończony Apelem Jasnogórskim o godzinie 2000 prowadzi wspólnota Żywego Różańca.
 9. Przed kościołem lub w zakrystii, można nabyć prasę katolicką oraz kalendarze na 2021 rok.
 10. W tym tygodniu, z naszej wspólnoty parafialnej, odeszli do Domu Ojca: + Kazimierz Zaradzki, + Henryk Gogulski, + Andrzej Humski, + Marianna Przybylska, + Wacława Szczepańska. Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Dobry  Jezu  a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie.
 11.  Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom dobrego tygodnia. Szczęść Boże.
Comments are closed.