OGŁOSZENIA PARAFIALNE Trzydziesta niedziela w ciągu roku 25 października 2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Trzydziesta niedziela w ciągu roku 25 października 2020 r.

  1. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Wszystkich Świętych. Dzieci zachęcamy, aby w tym dniu przyszły do kościoła przebrane za wybranego przez siebie świętego. Msze Święte o godz. 7:00; 8:30; 10:00; 11:30; 13:00 i 18:30
  2. Trwa różańcowy miesiąc październik. Zapraszamy wszystkich Parafian codziennie na godzinę 1800 na różaniec, a dzieci i młodzież we wtorki i czwartki na godzinę 1745. W każdą środę różaniec prowadzi wspólnota Żywego Różańca.
  3. Informujemy, że w kancelarii lub w zakrystii można zgłaszać zmarłych na nowe wypominki. Zaczniemy je czytać od niedzieli 8. listopada.
  4. Trwa nowy cykl kursów przedmałżeńskich. Spotkania są w każdy piątek (oprócz pierwszego w miesiącu) o godzinie1700.
  5. Cały czas jest otwarta lista osób chętnych do posługi lektora lub kantora w naszej parafii. Zgłaszać można się także u ks. Kamila.
  6. Zapraszamy serdecznie na krąg biblijny w pierwsze soboty miesiąca na godz. 1600. Więcej informacji u ks. Kamila.
  7. Informujemy, że w minioną niedzielą misyjną rozeszło się ponad 320 woreczków ryżu. Uczestnicy akcji złożyli 3 650 zł. dla dzieci z Domu Dziecka i Żłobka w Ekwadorze. Bóg zapłać. Dziś jeszcze można włączyć się w tę misyjno – charytatywną pomoc.
  8. Przed kościołem lub w zakrystii, można nabyć prasę katolicką.
  9.  W tym tygodniu, z naszej wspólnoty parafialnej, odeszli do Domu Ojca: + Krystyna Makowska i + Włodzimierz Matuszewski. Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Dobry  Jezu  a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie.
  10.  Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom dobrego tygodnia. Szczęść Boże.
Comments are closed.