OGŁOSZENIA PARAFIALNE Trzydziesta trzecia niedziela w ciągu roku 15 listopada 2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Trzydziesta trzecia niedziela w ciągu roku 15 listopada 2020 r.

  1. Dziś obchodzimy IV Światowy Dzień Ubogich oraz Światowy dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Po raz pierwszy obchodzony był w 1995 roku z inicjatywy kilku stowarzyszeń, w tym Europejskiej Federacji Ofiar Wypadków Drogowych
  2. W następną niedzielę 22 listopada przezywać będziemy Uroczystość Chrystusa Króla. Święto Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Tego dnia wspominamy św. Cecylię Patronkę muzyki kościelnej, poświęcimy opłatki na stół wigilijny. Złożone ofiary niech będą wyrazem naszej życzliwości i wdzięczności za całoroczną posługę organistowską w naszej parafii. Bóg zapłać.
  3. Bóg zapłać rodzinom za złożone ofiary na potrzeby kościoła.
  4. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  5. W zakrystii i w kancelarii możemy zamawiać wypominki roczne za naszych bliskich zmarłych. Przypominamy, że do końca listopada możemy uzyskać odpust zupełny dla naszych zmarłych pod zwykłymi warunkami.
  6. Z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca odeszli: + Jan Zamrożewicz, + Jerzy Kazimierz Godycki – Ćwirko, + Marek Tulejko, + Konrad Świerczyński, + Barbara Stefania Sobczyk, + Ryszard Wojciechowski, + Barbara Teresa Downar – Zapolska, + Barbara Irena Koszela. Dobry  Jezu  a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie.
  7. Gościom i Parafianom życzymy miłej i spokojnej niedzieli oraz udanego tygodnia. Szczęść Boże.
Comments are closed.