OGŁOSZENIA PARAFIALNE Czwarta Niedziela Adwentu 20 listopada 2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Czwarta Niedziela Adwentu 20 listopada 2020 r.

1. Dobiega końca Adwent. Dzisiaj nauki rekolekcyjne głosi ks. Kamil. Spowiedź rekolekcyjną można obyć codziennie przed każdą Mszą św.

2. Dziś przed i po Mszach św. o godzinie 700, 830, 1000, 1130, 1300 Fundacja Studio Inicjatyw Samorządowych i Radni Województwa i Miasta, rozdaje jako prezent mikołajkowy maseczki.

3 Zachęcamy do udziału we Mszy św. roratniej z lampinami. Roraty są o godzinie 630 w poniedziałek, środę i czwartek, a we wtorek o godzinie 1830.

3. 24. grudnia zapraszamy naszych Parafian i Gości na Pasterkę. W dobie pandemii, aby zapewnić konieczną przestrzeń Wiernym, organizujemy trzy Pasterki. O godzinie 2100 zapraszamy na Pasterkę rodziców z dziećmi, o 2230 zapraszamy młodzież, o 2400 zapraszamy pozostałych Parafian.

4. W Pierwszy Dzień Świąt, 25. grudnia zapraszamy na Msze św. o godzinie 830, 1000, 1130, 1300, 1830 i 2000. W sobotę 26. grudnia w Drugi Dzień Świąt zapraszamy na Msze św. o godzinie 700, 830, 1000, 1130, 1300, 1830 i 2000.

5. Trwakonkurs na Bożonarodzeniową szopkę. Prace mogą być wykonane przez dzieci, jak i przez całe rodziny. Wykonane prace wraz z dołączonym imieniem, nazwiskiem i wiekiem autorów, należy dostarczyć do naszej parafii do dzisiaj. Wszystkie szopki znajdą się na wystawie w kościele, a 10 stycznia 2021 r. będzie rozstrzygnięcie konkursu. Więcej informacji na parafialnym facebook`u, gablotach, u siostry Ernesty i katechetów.

6. W naszej Parafii prężnie działa Wspólnota Żywego Różańca. W tej chwili trwają zapisy do nowej Róży. Jest już zapisanych 5 osób. Zachęcamy do dalszego zapisywania się u ks. Marcina, u mnie lub w zakrystii lub w kancelarii parafialnej ( przy zapisie trzeba podać nazwisko, adres i nr telefonu).

7. Przed kościołem i w kancelarii można nabyć poświęcone opłatki na wigilijny stół. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na potrzeby diakoni muzycznej w parafii. Za zrozumienie i życzliwość Bóg zapłać.

8.Przed kościołem można nabyć świecę Caritas na wigilijny stół. Duża świeca jest za 15 zł., mała za 5 zł. Kupując je wspieramy Dzieło Pomocy Dzieciom.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Idziemy i Dobrych Nowin.

10.Bóg zapłać Rodzinom za złożone ofiary na potrzeby kościoła.

11. Z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca odeszli: + Zofia Zapaśnik, + Genowefa Banaszak, + Ryszard Maciejewski, + Zbigniew Strugarek, + Adam Michałowski. Dobry  Jezu  a nasz Panie daj im  wieczne spoczywanie.

12. Parafianom i Gościom życzymy miłej i spokojnej niedzieli oraz udanego tygodnia. Szczęść Boże.

Comments are closed.