OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Świętej Rodziny 27 grudnia 2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Świętej Rodziny 27 grudnia 2020 r.

1. Trwa Oktawa Bożego Narodzenia. W czwartek 31 grudnia 2020 roku, Msza św. i intencje z godziny 1830, z przyczyn pandemicznych, zostanie przeniesiona na godzinę 1700. Następnie odbędzie się nabożeństwo przebłagalne na zakończenie roku. Zapraszamy.

2. W pierwszy dzień nowego roku, w Pierwszy Piątek Miesiąca obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. są jak w każdą niedzielę. Zapraszamy.

3. W Pierwszą Sobotę Miesiąca, 2 stycznia o godzinie 700, będzie Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i różaniec, a także Msza św. o godzinie 800 i 1830. Z przyczyn pandemicznych nie obędzie się różaniec o godzinie 2230, a także Msza św. o godzinie 2315, ani piesza pielgrzymka do Lichenia.

4. W przyszłą niedzielę, 3 stycznia po Mszy św. o godzinie 1130, odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Tego dnia na Mszy św. o godzinie 1300, będziemy modlić się za wszystkich zmarłych w 2020 roku. Zostały jeszcze do nabycia świece Caritas, które po Mszy św. rodziny zmarłych mogą zabrać na cmentarz i umieścić na grobach swoich bliskich.

5. Zapraszamy do oglądania bożonarodzeniowych szopek wykonanych przez dzieci, znajdujących się na wystawie w górnym kościele.

6. Zakończyła się akcja „Fundacji Małych Stópek” o nazwie: „Paczuszka dla Maluszka”. Zabraliśmy aż 290 paczek, które już przekazaliśmy dla dziecka z Domu Ochrony Poczętego Życia w Odolanowie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wielkie serce, a wolontariuszom na czele z siostrą przełożoną Hanną za zaangażowanie.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

8. Bóg zapłać rodzinom za złożone ofiary na potrzeby kościoła.

9. Z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca odeszli: + Zofia Zapaśnik, + Genowefa Banaszak, + Ryszard Lucjan Maciejewski, + Adam Michałowski, + Roman Mundry, + Joanna Kantek i + Olga Nowak. Dobry  Jezu  a nasz Panie daj im  wieczne spoczywanie.

10. Parafianom i Gościom życzymy miłej i spokojnej niedzieli oraz udanego tygodnia. Szczęść Boże.

Comments are closed.