OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Chrztu Pańskiego 10 stycznia 2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Chrztu Pańskiego 10 stycznia 2021 r.

Dziś Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy okres Bożego Narodzenia.  

2. Informujemy, że zgodnie z  zarządzeniem Księdza Biskupa Wiesława Meringa, kolęda niezależnie od formy będzie mogła odbyć się najwcześniej po zakończeniu ferii zimowych, czyli nie prędzej niż od 18 stycznia br. Oznacza to, że nie tylko odwiedzanie wiernych w domach, ale także zapraszanie do kościołów na Msze święte mieszkańców z poszczególnych ulic czy miejscowości powinno zacząć się nie wcześniej niż 18 stycznia. Ma to związek z trwającą narodową kwarantanną. Naszych Parafian prosimy więc o cierpliwość. Szczegółowe informacje o dacie i formie kolędy podamy po 18. stycznia.

3. W zeszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 1130, w ramach akcji „Kolędnicy Misyjni Masajskim Dzieciom, zebrano 1 294 zł. Na wsparcie Misji przekazaliśmy też ofiary z tacy zebrane w święto Trzech Króli. Bóg zapłać.

4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Po Mszy św. można nabyć tygodnik Idziemy, Wzrastanie i Dobre Nowiny.

5. Bóg zapłać rodzinom za złożone ofiary na potrzeby kościoła.

6. Z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca odeszli: + Józef Ostajewski, + Józef Żabierek, + Adam Ficner, + Mirosława Nolbert, + Maria Rusin, + Leszek Michałowski, + Natalia Rudowicz, + Zenon Prywata. Dobry  Jezu  a nasz Panie daj im  wieczne spoczywanie.

7. Parafianom i Gościom życzymy miłej i spokojnej niedzieli oraz udanego tygodnia. Szczęść Boże.

Comments are closed.