OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Zwykła 17 stycznia 2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Zwykła 17 stycznia 2021 r.

1. Informujemy, że zgodnie z  zarządzeniem Księdza Biskupa Wiesława Meringa, kolęda niezależnie od formy będzie mogła odbyć się najwcześniej po zakończeniu ferii zimowych, czyli nie prędzej niż od 31 stycznia br. Oznacza to, że nie tylko odwiedzanie wiernych w domach, ale także zapraszanie do kościołów na Msze święte mieszkańców z poszczególnych ulic czy miejscowości powinno zacząć się nie wcześniej niż 31 stycznia. Ma to związek z trwającą narodową kwarantanną. Naszych Parafian prosimy więc o cierpliwość. Szczegółowe informacje o dacie i formie kolędy w najbliższym czasie.

2. Zgodnie z kilkuletnią tradycją naszej parafii w przyszłą niedzielę będziemy gościć   Siostry Benedyktynki z Ukrainy. Siostry podzielą się z nami świadectwem swojej pracy misyjnej w warunkach pandemii panującej również na Ukrainie. Siostry znalazły się obecnie w bardzo trudnej sytuacji materialnej, a znając dobre serca  naszych Parafian ośmielają się prosić o wsparcie modlitewne i materialne, za które już teraz serdecznie dziękują: „ Bóg zapłać”.  

3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Po Mszy św. można nabyć tygodnik Idziemy, Wzrastanie i Dobre Nowiny.

4. Bóg zapłać rodzinom za złożone ofiary na potrzeby kościoła

5. Z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca odeszli: + Agnieszka Sylwestrzak, + Zofia Krakowiak, + Paweł Dryjański, + Zenon Prywata, Dobry  Jezu  a nasz Panie daj im  wieczne spoczywanie.

6. Parafianom i Gościom życzymy miłej i spokojnej niedzieli oraz udanego tygodnia. Szczęść Boże.

Comments are closed.