OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Wielkanocna 18 kwietnia 2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Wielkanocna 18 kwietnia 2021 r.

  1. W piątek przeżywamy uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, patrona Polski. Tego dnia imieniny oraz nazajutrz urodziny obchodzi długoletni proboszcz naszej parafii, ks. prał. Wojciech Kochański. Składając najserdeczniejsze życzenia, pamiętajmy o dostojnym Solenizancie i Jubilacie w naszych modlitwach. W parafii będziemy się modlić za ks. Prałata w niedzielę 25. kwietnia na Sumie o godzinie 1300.
  2. W sobotę 8. maja o godzinie 1130, niedzielę 9. maja o godzinie 1130, 1300 i 1400 , w niedzielę 16. maja o godzinie 1000 i 1130 oraz w niedzielę 6. czerwca o godzinie 1000 planujemy w naszym kościele uroczystość I Komunii Świętej. Niestety to piękne święto musi (na dzień dzisiejszy) odbyć się w warunkach reżimu sanitarnego. Apelujemy do naszych Parafian, których ta uroczystość nie dotyczy, o przyjście na dodatkowe Msze św. o godzinie 1600 i 1700. Za niezależne od organizatorów utrudnienia przepraszamy.
  3. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza do wstąpienia w grono tworzącej się nowej Róży.Członkowie Róży zobowiązują się w miejscu i czasie przez siebie wybranym, do rozważania jednej, wyznaczonej tajemnicy i odmówienia dziesiątki różańca, czyli 1 x Ojcze nasz, 10 x Zdrowaś Maryjo, 1 x Chwała Ojcu. Uczestnicy Żywego Różańca zyskują odpust zupełny dla wskazanych zmarłych. Zapisy u ks. Marcina w kancelarii lub zakrystii.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Po Mszy św. można nabyć tygodnik Idziemy, Miłujcie się i Dobre Nowiny, Wzrastanie oraz Gazetkę Parafialną.
  5. Bóg zapłać rodzinom za złożone ofiary na potrzeby kościoła.
  6. Z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca odeszli: + Irena Olejnik, + Jan Jena, + Eugeniusz Murawski, + Czesława Urbańska, + Kazimiera Plucińska, + Teresa Kucharska, + Maria Dymarkowska, + Andrzej Wiśniewski, + Jolanta Witkowska, + Marianna Janicka.  Dobry  Jezu  a nasz Panie daj im  wieczne spoczywanie.
  7. Parafianom i Gościom życzymy miłej i spokojnej niedzieli oraz udanego tygodnia. Szczęść Boże.
Comments are closed.