OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Wielkanocna 25 kwietnia 2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV Niedziela Wielkanocna 25 kwietnia 2021 r.

  1. W przyszłą sobotę obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika. Tego dnia naszym modlitwom polecamy wszystkich Pracujących, z racji Święta Pracy. Msze św. o godzinie 700, 800 i 1830. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Flagi RP.

Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.10.

  • W sobotę 8. maja o godzinie 1130, niedzielę 9. maja o godzinie 1130, 1300 i 1400 , w niedzielę 16. maja o godzinie 1000 i 1130 oraz w niedzielę 6. czerwca o godzinie 1000 planujemy w naszym kościele uroczystość I Komunii Świętej. Niestety to piękne święto musi (na dzień dzisiejszy) odbyć się w warunkach reżimu sanitarnego. Apelujemy do naszych Parafian, których ta uroczystość nie dotyczy, o przyjście na dodatkowe Msze św. o godzinie 1600 i 1700. Za niezależne od organizatorów utrudnienia przepraszamy.
  • Wspólnota Żywego Różańca zaprasza do wstąpienia w grono tworzącej się nowej Róży.Uczestnicy Żywego Różańca zyskują odpust zupełny dla wskazanych zmarłych. Zapisy u ks. Marcina w kancelarii lub zakrystii.
  • Można zapisać się również do Różańca Rodziców za Dzieci. Dodatkowe informacje u ks. proboszcza.
  • Msza św. dla młodzieży z błogosławieństwem dla maturzystów w najbliższy piątek w kościele św. Faustyny o godz. 19.00.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Po Mszy św. można nabyć tygodnik Idziemy, Dobre Nowiny, oraz Gazetkę Parafialną.
  • Bóg zapłać rodzinom za złożone ofiary na potrzeby kościoła.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca odeszli: Józef Ślebioda, + Andrzej Koziarski, + Jadwiga Horbińska, + Henryk Cybulski, + Eugeniusz Gal, + Elżbieta Zielezińska, + Józef Złoty, + Piotr Mirkiewicz, + Wiesława Stachowiak.  Dobry  Jezu  a nasz Panie daj im  wieczne spoczywanie.
  • Parafianom i Gościom życzymy miłej i spokojnej niedzieli oraz udanego tygodnia. Szczęść Boże.
Comments are closed.