OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI Niedziela Wielkanocna 9 maja 2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI Niedziela Wielkanocna 9 maja 2021 r.

 1. Jutro w poniedziałek o godzinie 1600 odbędzie się w naszej parafii Msza św. w intencji Druhów Strażaków, z racji święta św. Floriana.
 2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 1810.
 3. W czwartek 13. maja obędzie się pierwsza w tym roku procesja fatimska po Mszy św. o godzinie 2000.
 4. W piątek rozpoczynamy Nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 5. Za tydzień w niedzielę16. maja obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msze św. jak w każdą niedzielę oraz dodatkowo o godzinie 1600 i 1700. Dzieci, które przyjdą do kościoła prosimy, aby napisały w domu krótki list do Pana Jezusa, który postaramy się wysłać do Nieba.
 6. W niedzielę 16. maja o godzinie 1000 i 1130 oraz w niedzielę 6. czerwca o godzinie 1000 planujemy w naszym kościele uroczystość I Komunii Świętej. Niestety to piękne święto musi (na dzień dzisiejszy) odbyć się w warunkach reżimu sanitarnego. Apelujemy do naszych Parafian, których ta uroczystość nie dotyczy, o przyjście na dodatkowe Msze św. o godzinie 1600 i 1700. Za niezależne od organizatorów utrudnienia przepraszamy.
 7. Trwają u ks. Marcina zapisy do Wspólnoty Żywego Różańca oraz do Różańca Rodziców za Dzieci.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Po Mszy św. można nabyć tygodnik Idziemy, Dobre Nowiny, List do Pani i Gazetkę Parafialną.
 9. Bóg zapłać rodzinom za złożone ofiary na potrzeby kościoła.
 10. Z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca odeszła + Janina Goździk.  Dobry  Jezu  a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie.
 11. Parafianom i Gościom życzymy miłej i spokojnej niedzieli oraz udanego tygodnia. Szczęść Boże.
 12.  Spotkanie kandydatów do Bierzmowania we Wtorek po Mszy Świętej wieczornej [kościół górny]. W Poniedziałek po Mszy wieczornej zapraszam trójki klasowe na konsultacje do kościoła.
Comments are closed.