OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego 16 maja 2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego 16 maja 2021 r.

  1. Za tydzień w niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Dzień wcześniej w naszej parafii o godzinie 2100 odbędą się Diecezjalne obchody Wigilii Zesłania Ducha Świętego. W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św., Koło Misyjne pod opieką siostry Ernesty, będzie prowadzić loterię fantową. Dochód ze sprzedaży losów zostanie przeznaczony na nowopowstałą placówkę misyjną Sióstr Benedyktynek Misjonarek w Kenii.
  2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 1810.
  3. Jutro w poniedziałek po Mszy wieczornej o godzinie 1910 odbędzie się spowiedź młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.
  4. We wtorek 18. maja obchodzimy 101 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Tego dnia o godzinie 1600 młodzież ósmych klas przystąpi do Sakramentu Bierzmowania, którego udzieli J.E.Ks. Bp Wiesław Alojzy Mering, Administrator Apostolski.
  5. W środę 19. maja o godzinie 1930 odbędzie się krąg biblijny.
  6. W niedzielę 6. czerwca o godzinie 1000 planujemy w naszym kościele uroczystość I Komunii Świętej. Niestety to piękne święto musi (na dzień dzisiejszy) odbyć się w warunkach reżimu sanitarnego. Apelujemy do naszych Parafian, których ta uroczystość nie dotyczy, o przyjście na dodatkową Mszę św. o godzinie 1700. Za niezależne od organizatorów utrudnienia przepraszamy.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Po Mszy św. można nabyć tygodnik Idziemy, Dobre Nowiny, Wzrastanie i Gazetkę Parafialną.
  8. Bóg zapłać rodzinom za złożone ofiary na potrzeby kościoła.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca odeszła + Helena Ziółkowska, + Marianna Namysłowska.  Dobry  Jezu  a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie.
  10. Parafianom i Gościom życzymy miłej i spokojnej niedzieli oraz udanego tygodnia. Szczęść Boże.
Comments are closed.