OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

 23 maja 2021 r.

 1. Dziś o godzinie 1000 oprawę muzyczną liturgii Zesłania Ducha Świętego, uświetnił chór Soli Deo, pod batutą pani Katarzyny Jaworskiej. Po Mszy św. zachęcamy do pozostania w kościele i wysłuchania krótkiego koncertu pieśni Maryjnych, wprowadzających w nastrój majowych dni, poświęconych Matce Zbawiciela. Wszystkich, którzy doceniają wartość muzyki sakralnej, prosimy o wstąpienie do chóru.
 2. Jutro w poniedziałek obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła Msze święte o godzinie 700, 730 i 1830.
 3. W środę obchodzimy Dzień Matki. Ofiarujmy tego dnia naszym Mamom modlitwę. Msze św. o godzinie 700, 730 i 1830.
 4. W czwartek obchodzimy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Módlmy się o powołania Kapłańskie z naszej parafii. Msze św. o godzinie 700, 730 i 1830.
 5. W piątek 28. maja w Kramsku o godzinie 1930 odbędzie się Eucharystia Młodych.
 6. Ks. Przemysław Pankowski, znający język migowy, zaprasza w sobotę 29. maja, osoby głuche i niedosłyszące oraz ich bliskich, do naszego kościoła na Mszę św. o godzinie 1400.
 7. Nabożeństwa majowe codziennie o godzinie 1810.
 8. Za tydzień w niedzielę obchodzimy uroczystość Najświętszej Trójcy.
 9. W niedzielę 6. czerwca o godzinie 1000 planujemy w naszym kościele uroczystość I Komunii Świętej. Ze względu na reżim sanitarny, apelujemy do naszych Parafian, których ta uroczystość nie dotyczy, o przyjście na dodatkową Mszę św. o godzinie 1700. Za niezależne od organizatorów utrudnienia przepraszamy.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Po Mszy św. można nabyć tygodnik Idziemy, Dobre Nowiny, Wzrastanie i Gazetkę Parafialną.
 11. Bóg zapłać rodzinom za złożone ofiary na potrzeby kościoła.
 12. Z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca odeszli: + Marianna Budner, Jan Niechcielski i Magdalena Pecyna.  Dobry  Jezu  a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie.
 13. Parafianom i Gościom życzymy miłej i spokojnej niedzieli oraz udanego tygodnia. Szczęść Boże.
Comments are closed.