OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

             X Niedziela Zwykła

            6 czerwca 2021 r.

  1. W miesiącu czerwcu zapraszamy na godzinę 1810 na nabożeństwo czerwcowe. Do czwartku trwa Oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy na nią asystę, ministrantów i dziewczynki sypiące kwiatki. Procesja wokół kościoła będzie po nabożeństwie czerwcowym.
  2. We wtorek 8. czerwca po Mszy św. o godzinie 1830 odbędzie się spotkanie dla grupy modlitewnej o nazwie Mężczyźni na Maksa. Spotkanie ma charakter otwarty, poprowadzi je ks. Tobiasz.
  3. W piątek obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godzinie 700, 730 i 1830. 100 lat temu, 3. czerwca 1921 roku, biskupi polscy dokonali aktu poświęcenia ojczyzny Najświętszemu Sercu Jezusa. 11. czerwca w piątek w obecności Konferencji Episkopatu Polski w krakowskiej bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa, zostanie odnowiony ten akt. W naszej parafii włączymy się w to wydarzenie na Mszy św. o godzinie 1830.
  4. W przyszłą niedzielę 13.czerwca zapraszamy na Mszę św. o godzinie 2000, a po niej na procesję fatimską. Tego dnia obchodzimy święto św. Antoniego. Po każdej Mszy św. odbędzie się okolicznościowe święcenie lilii.
  5. W dniu 9. czerwca o godzinie 1300, w Przychodni Lekarskiej Zatorze w Koninie przy ul. Wiechowicza 4, odbędą się badania USG DOPPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych: tętniczych i żylnych, USG tarczycy, USG nerek, USG piersi, USG stawów oraz echo serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania wynosi 55 zł. Bliższe informacje w przychodni.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Po Mszy św. można nabyć tygodnik Idziemy i Gazetkę Parafialną.
  7. Bóg zapłać rodzinom za złożone ofiary na potrzeby kościoła.
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca odeszli: + Amelia Malant, + Bogdan Małecki, + Mirosława Jakubowska, + Zenon Kwiatkowski.  Dobry  Jezu  a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie.
  9. Parafianom i Gościom życzymy miłej i spokojnej niedzieli oraz udanego tygodnia. Szczęść Boże.
Comments are closed.