OGŁOSZENIA ARAFIALNE

OGŁOSZENIA ARAFIALNE

            XIX Niedziela Zwykła

            08 sierpnia 2021 r.

 1. Trwa miesiąc sierpień. Ze względu na przypadające w nim liczne święta religijne i patriotyczne, zachęcamy do tradycyjnej abstynencji od napojów alkoholowych.
 2. Do Poniedziałku 9 sierpnia, do godziny 20:00 można się zapisać na wyjazd pielgrzymów duchowych do Częstochowy w dniu 13 sierpnia. Wyjazd o godz.9:00 z parkingu przy kościele
  i wspólne wejście z pieszą pielgrzymką przed wizerunek Najświętszej Maryi Panny
  w Jasnogórskim Sanktuarium. Powrót autokarem po zakończonym apelu jasnogórskim. Zapraszamy!
 3. W okresie wakacyjnym, kancelaria parafialna jest czynna tylko po południu, od poniedziałku do piątku od godziny 1600 do 1745. Sprawy pilne można zgłaszać do księdza dyżurującego na nr telefonu 518 014 601.
 4. W każdą środę po Mszy św. o godzinie 1830 zapraszamy na wieczorną adorację Najświętszego Sakramentu, zakończoną Apelem o godzinie 2000, prowadzoną przez wspólnotę Żywego Różańca.
 5. W piątek 13. sierpnia obchodzimy  rocznicę Objawień Fatimskich. Zapraszamy na Mszę św. o godzinie 2000, po której odbędzie się procesja z lampionami.
 6. Jeszcze raz dziękujemy za modlitewne i materialne wsparcie Pielgrzymki do Częstochowy. Dziękujemy naszym Parafianom, Sponsorom i wielu życzliwym Osobom za pomoc w jej organizacji.Prosimy o duchową i modlitewną obecność z naszymi Pątnikami na pielgrzymim szlaku.
 7.  Biuro Pielgrzymkowe Caritas organizuje w dniach 11. – 19. września pielgrzymkę do Włoch. Zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Szczegóły u ks. Proboszcza.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Po Mszy św. można nabyć tygodnik Idziemy, Dobre Nowiny i Gazetkę Parafialną.
 9. Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby kościoła.
 10. Z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca odeszli: + Stanisław Salwerowicz i + Kazimiera Wieczorek.  Dobry  Jezu  a nasz Panie da mu wieczne spoczywanie.
 11. Parafianom i Gościom życzymy miłej i spokojnej niedzieli oraz udanego tygodnia. Szczęść Boże.
Comments are closed.